Спортивне життя

Дата: 4 березня 2019 о 12:59, Оновлено 26 березня 2019 о 08:49

Уроки фізкультури на свіжомому зимовому повітрі 4а і 4в класи.

Баскетбол хлопці

З 26 по 28 листопада в спортивному залі школи проходив І тур шкільних змагань з баскетболу серед юнаків.
Наші хлопці отримали перемогу між школами м. Соснівка та готуються до ІІ туру змагань в м. Червонограді.

В школі з 3 по 7 вересня проходив усіма улюблений "Олімпійський тиждень".
Ми проводили:
1 провели для учнів 1 класу ознайомлення з предметом фізична культура та правилами підчас занять, у вигляді подолання перешкод під час шкільного квесту присвяченому до дня Знань 3 вересня
2 танцювальні і спортивні перерви для учнів з 3 по 11 класи (хочу подякувати дівчатам VI гімназійного класу Марії, Світлані та Насті та ученицям інших класів, які були задіяні у проведенні перерв. Нашому  шкільному діджею Богдану. А також ученицям VII гімназійного класу за цікавий ірландський танець.
3 веселі естафети для учнів 2- 5 класів
4 Олімпійський урок на тему "Олімпійські види спорту" в 2-х класах (приємно, що ще такі юні, а вже знають багато різних видів спорту)
5 ігри в шахи, твістер
6 організували виставку книг присвячених Олімпійським видам спорту (дякуючи нашому бібліотекарю Зоряні Ярославівні)
7 а також ввели у урок цікаву гру "Фрізбі" яка є у навчальнійній програмі затвердженій МОН у 2018 році.

4 крила млина

В листопаді проходив спортивний тур шкільного конкурсу "4 крила млина" для учнів 5-7 класів.
В змаганні між 5 класами перемогли учні І гімназійного класу з відривом 3 бали.
В змаганнях між 6 класами перемогли учні 6 класу з різницею 1 бал.
В змаганнях між 7 класу ти перемогли учні ІІ гімназійного класу з різницею 2 бали.
Хочемо відмітити, що всі учні були молодці готувались, малювали емблеми, вивчали девіз, були активними учасниками та вболівальниками.

Урок шахів

Цікаві уроки фізкультури в 3-а

Христина Славич

Христина Славич молочинка, активна у спорті і віддана своїй справі. Так тримати і лише перемагати.
"Христинчиній наполегливості, завзятості та прагненню до перемоги можна лише позаздрити. Вона не знає слів " не можу", "не буду", "не хочу", "а може завтра". Вона відповідально тренується, і отримує такий бажаний для неї результат. На чемпіонаті Львівської області з легкої атлетики Христя змагалася із дівчатами 2002-2003р.н., не маючи ще й 14 років, та посіла 1 місце з бігу на дистанції 1,5 км та 3 місце на дистанції 3 км. Дівчинка з маленького містечка, де немає секції та тренера з легкої атлетики, вириває перемогу у досвідчених бігунок. Це приклад того, як наполеглива праця та велике бажання завжди дають позитивний результат"- мама Ірина Славич.

Шкільне містечко організувало тенісний турнір.

Результати турніру:
1 Арсен Куровець
2 Михайло Ващишин
3 Богдан Притула
Вітаємо Усіх учасників та переможців!

Тиждень фізичної культури і спорту

З 21 по 25 січня у школі проходив тиждень фізичної культури і спорту.
Було проведено:
рухливі перерви,
веселі естафети між учнями 1- 5 кл,
Дружні зустрічі з волейболу між 9-11 кл.

Тиждень "Спорт"

Протягом  тижня з 11- 15 лютогот учні 1-х класів опрацьовували тему "Спорт". У звязку з цим провели змагання між 1-А і 1-Б класами. Учні продемонстували свою кмітливість, спритність, зібраність, дружність. Вболівати за своїх діток прийшли їх батьки, дідусі і бабусі. Діти, батьки і вчителі отримали масу позитивних емоцій та незабутніх вражень.

"Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Наша команди приймали участь у спортивному святі "Тато, мама, я - спортивна сім'я".

Сім'ї Недорубан, Кузьмів і Максимець прийняли участь у змаганнях.

Команда Недорубан отримала призове ІІІ місце.