Команда учнів

Дата: 18 березня 2020 о 09:43, Оновлено 11 квітня 2020 о 17:39

Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"

Всеукраїнський інтелектуальний конкурс "Правничі ігри - 2019"

Як пiдсумок Всеукраїнського тижня права, який проводився в закладах освiти мiста, 13 грудня 2019 в ЧЗШ № 5 вiдбувся III етап мiського чемпiонату з гри "Що?Де?Коли?". Всi питання даного етапу мали правознавчий характер. Учасниками були команди всiх 14 закладiв загальної середньої освiти. Школярi показали високий рiвень знань з iсторiї права, загальної декларацiї прав людини, конвенцiї ООН про права дитини, а також проявили свою ерудицiю та логiчне мислення.

Переможцями цих "Правничих iгор" стали команди Червоноградської гiмназiї, ЧНВК № 3 та ЧНВК № 13, зайнявши вiдповiдно перше, друге та третє мiсця. I так як iнiцiатором такого тематичного етапу гри стали працiвники ювенальної превенцiї Червоноградського вiддiлу полiцiї, вони нагородили всi команди-учасники подяками за участь у грi. А начальник вiддiлу полiцiї, полковник полiцiї Андрiй Дикий, нагородив переможцiв дипломами та солодкими призами.

Шкільний чемпіонат Львівської області - 2019

20 квітня 2019 року у молодіжному клубі «Пікассо» пройшли фінальні змагання ХХІ Чемпіонату Львівської області з гри «Що? Де? Коли?» серед школярів. Змагання юних інтелектуалів проводяться з 1999 року і збирають для участі кілька сотень дітей з різних регіонів Львівщини. Традиційним організатором чемпіонату виступає громадська організація «Львівська обласна ліга інтелектуальної творчості»(ЛОЛІТ).

У фіналі чемпіонату взяло участь  26  команд що представляли навчальні заклади Львова, Червонограда, Сокальського, Бродівського, Жидачівського, Пустомитівського, Кам’янка-Бузького, Буського, Мостиського, Дрогобицького, Городоцького та Перемишлянського районів області.

Кращою командою ХХІ Чемпіонату Львівської області з гри «Що? Де? Коли?» стала «Мама,я в ліцеї» Львівського фізико-математичного ліцею . Срібні призери - команда Червоноградського НВК №13 (м. Соснівка) «Криптоніт» (капітан – Павло Запотічний, тренер – Томчук Наталія Богданівна). Третє місце посіла команда із Борщович Пустомитівського району – «Еврика». Командам переможцям були вручені пам’ятні кубки та книги, які надала Львівська обласна ліга інтелектуальної творчості. Нагороди вручив президент ГО ЛОЛІТ-Володимир Жмурко.

Підсумкові результати ХХІ Чемпіонату Львівської області з гри «Що? Де?Коли?»

1. Мама, я в ліцеї, Львівський фізико-математичний ліцей  - 27 (352)

2. Криптоніт, Червоноградський НВК №13 (капітан – Павло Запотічний) -    24 (286)

3. Еврика, Борщовицький НВК (капітан - О.Маївський) - 21 (231)

4. Могутня купка, збірна школярів м.Червоноград  - 20(2016) 5. Недосип squad, Львівський фізико-математичний ліцей  - 20(215) 6. Gavernment, збірна школярів м.Червоноград - 20(198) 7. Механічний апельсин, Бродівська гімназія  - 19(214) 8. Феміністік корпорейшин, Львівська класична гімназія -  - 19(193) 9. Куплю гараж, Львівська СЗШ №50 - 18(184) 10. Продам гараж, Львівська СЗШ №50  - 17(160)11. Мисливці за знаннями, Судововишнянський НВК  - 17(157)12. Еврика, Нижньогаївський НВК  - 16(156) 13. V.I.P., Сокальська СЗШ №2  - 15(146)14. Оггі та кукарачі, Жидачівський НВК  - 15(133) 15. Chop is dish, Львівський ліцей №38 - 14(147) 16. Ніка, Семенівська ЗОШ  - 14(127) 17. Aloha dance, Жидачівська гімназія  - 14(126) 18. Uniti, Львівська СЗШ №86  - 14(117) 19. Вихід-2, Перемишлянська школа-гімназія  - 13(116) 20. Prime, Новояричівська ЗОШ  - 13(107) 21. Термопінгвіни, збірна школярів м.Броди  - 12(89) 22. СПАМ, Львівський ліцей "Інтелект"  - 12(67) 23. СОМБЮС produktion, Суховільська ЗОШ  - 11(82) 24. Команда Імператриці, Львівська СЗШ №43  - 11(80) 25. Незабудки, Сокальський ліцей №1  - 8(51)  26. Ритми часу, Новомилятинська ЗОШ ) - 5(22)